Świetliki dachoweŚwietlik łukowy W ofercie handlowej posiadamy wszystkie rodzaje dostępnych świetlików na runku. Najczęstszym typem świetlików jakie montujemy są to świetliki łukowe – główną zaletą tych świetlików jest ich ekonomia, prosta budowa z możliwością zwiększenia funkcjonalności powoduje, że koszt świetlika łukowego w stosunku do świetlika kopułowego jest znacznie niższy a oferuje podobną funkcjonalność. Pasmowe świetliki dachowe służą do oświetlenia (doświetlania), wietrzenia, odprowadzania ciepła i dymu. Fabrycznie przygotowane do szybkiego instalowania na obiekcie, wykonane z poliwęglanu spełniają wymogi w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz wymagania izolacji termicznej obiektu. Świetliki poliwęglanowe produkowane są z poliwęglanu litego od grubości 2mm lub komorowego od grubości płyty 6mm do 32mm. Wykończenie ramy stalowej lub stalowo-aluminiowej możemy wykonać w kolorze połaci dachu dostępnej w palecie RAL. Zastosowanie: Hale produkcyjne, hale handlowe hale magazynowe zadaszenie tarasów z poliwęglanowych płyt komorowych Zalety współpracy: gwarantujemy szeroki wybór produktów o różnorodnym zastosowaniu, wykorzystujemy wysokiej jakości poliwęglan. atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji zleceń, terminowość, oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii konserwacji wykonanych elementów z poliwęglanu i nie tylko. Category: Aktualne promocje 8 listopada 2013 at 10:50 Grupa termopanele.pl Kategorie Aktualne promocje Styropian vs Poliuretan Oferta Płyty warstwowe Płyty warstwowe Dachowe Świetliki dachowe Cenniki Kontakt Montaż płyt: Realizacje: Płyty warstwowe REMO Atrakcyjne rabaty na płytę warstwową REMO – wraz z 10 letnią gwarancją tylko na płyty styropianowe. Już teraz nie czekaj i zadzwoń. Kontaktując się z Firmą REMO – prosimy o powołanie się na nasz portal termopanele.com.pl. więcej informacji… Płyty warstwowe Pruszyński Są Państwo zainteresowani zakupem oraz montażem płyt warstwowych Pruszyński? Prosimy o przesłanie zapytania. Prosimy podać dane kontaktowe oraz przybliżoną ilość metrów kwadratowych oraz lokalizację obiektu. więcej informacji… Płyty warstwowe Gór-stal Płyta Gorlicka – płyty poliuretanowe najlepszym materiałem na chłodnie i mroźnie. Montujemy także chłodnie i mroźnie od podstaw.

W ofercie handlowej posiadamy wszystkie rodzaje dostępnych świetlików na runku. Najczęstszym typem świetlików jakie montujemy są to świetliki łukowe – główną zaletą tych świetlików jest ich ekonomia, prosta budowa z możliwością zwiększenia funkcjonalności powoduje, że koszt świetlika łukowego w stosunku do świetlika kopułowego jest znacznie niższy a oferuje podobną funkcjonalność.

Pasmowe świetliki dachowe służą do oświetlenia (doświetlania), wietrzenia, odprowadzania ciepła i dymu. Fabrycznie przygotowane do szybkiego instalowania na obiekcie, wykonane z poliwęglanu spełniają wymogi w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz wymagania izolacji termicznej obiektu. Świetliki poliwęglanowe produkowane są z poliwęglanu litego od grubości 2mm lub komorowego od grubości płyty 6mm do 32mm. Wykończenie ramy stalowej lub stalowo-aluminiowej możemy wykonać w kolorze połaci dachu dostępnej w palecie RAL.

Zastosowanie:

  • Hale produkcyjne,
  • hale handlowe
  • hale magazynowe
  • zadaszenie tarasów z poliwęglanowych płyt komorowych

Zalety współpracy:

  • gwarantujemy szeroki wybór produktów o różnorodnym zastosowaniu,
  • wykorzystujemy wysokiej jakości poliwęglan.
  • atrakcyjne ceny,
  • szybki czas realizacji zleceń,
  • terminowość,
  • oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii konserwacji wykonanych elementów z poliwęglanu i nie tylko.